Dla Pracowników

Norint Sp. z o.o. to polska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników do Norwegii.

Nasz zespół ciężko pracuje, aby dopasować Twoje umiejętności, aspiracje i doświadczenie do ofert pracy z odpowiednimi wymaganiami pasującymi do Twojego profilu. Bez względu na to, na jakim etapie kariery zawodowej jesteś, naszym celem jest, aby przejście do nowego miejsca pracy było tak łatwe i bezstresowe, jak to tylko możliwe. Tworzymy profesjonalne CV na podstawie rzetelnych informacji, sprawdzonych referencji oraz rozmowy kwalifikacyjnej, którą przeprowadza jeden z naszych specjalistów do spraw rekrutacji. . Następnie przedstawiamy Ci najlepszą, dostępną w danym momencie ofertę pracy

Co najważniejsze, zawsze zapewniamy uczciwą i konstruktywną informację zwrotną.

REKRUTUJEMY:
  • Stolarzy budowlanych/Wykończeniowców
  • Cieśli szalunkowych/Zbrojarzy
  • Hydraulików/Monterów rur
  • Monterów wentylacji
  • Elektryków
  • Kierowców zawodowych
  • Pielęgniarzy/Pielęgniarki

Rekrutacja - proste procedury

Złożenie wniosku online

W ramach pierwszego etapu rekrutacji będziesz musiał przesłać aplikację (CV) za pomocą formularza na tej stronie lub na którejkolwiek z witryn, na których oferujemy pracę. Istnieje również możliwość przesłania CV bezpośrednio na adres email: rekrutacja@norint.pl

Zaoszczędzimy sporo czasu jeśli Twoje CV jest aktualne i zawiera wszystkie istotne informacje o zajmowanych przez Ciebie stanowiskach wraz z innymi szczegółami. CV powinno by napisane w jednym z trzech języków: polskim,  angielskim lub norweskim, by było przez nas uwzględnione. Upewnij się, że Twoje dane kontaktowe są prawidłowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Proces rekrutacji

Po otrzymaniu zgłoszenia i wstępnym zweryfikowaniu go, jeden z naszych specjalistów HR skontaktuje się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia rozmowy  kwalifikacyjnej. Wywiad ma na celu uzupełnienie wszystkich brakujących informacji, niezbędnych do uzupełnienia pełnego profilu kandydata, który możemy przedstawić norweskiemu pracodawcy.
W zależności od konkretnego stanowiska, kandydaci mogą zostać poproszeni podczas rozmowy telefonicznej o przystąpienie do testu z języka angielskiego oraz testu oceniającego ich umiejętności zawodowe. Aby zweryfikować informacje zawarte w profilu, zazwyczaj prosimy o podanie dwóch numerów referencyjnych firm, dla których kandydat ostatnio pracował. Jeśli posiada on pisemne referencje, prosimy o ich przesłanie.

Nowa praca dla Ciebie

Po zakończeniu rekrutacji przekażemy Twój kompletny profil norweskim klientom. Po jego zaakceptowaniu, otrzymamy dla Ciebie pisemną ofertę pracy, a nasz koordynator skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia wszystkich szczegółów.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty drogą mailową prześlemy umowę o kierowanie do pracy wraz ze wszystkimi informacjami. Otrzymasz również aktualne informacje dotyczące wszystkich regulacji i obostrzeń związanych z COVID-19 zarówno od nas, jak i od Twojego przyszłego pracodawcy.

Nasi koordynatorzy będą współpracować z Tobą i pomagać we wszystkich sprawach związanych z lotami i podróżami do Norwegii, a także udzielą wszelkich informacji, których będziesz potrzebować przed wyjazdem.

Rozpoczęcie pracy w Norwegii

Rozpoczęcie nowej pracy jest zawsze stresującym doświadczeniem. Jeśli jedziesz do pracy za granicą po raz pierwszy, może to być tym bardziej trudne. Oferujemy jednak wsparcie od momentu złożenia podania do pierwszego dnia pracy w Norwegii i poza nią. Po przyjeździe do Norwegii otrzymasz dedykowanego konsultanta, który odpowie na Twoje pytania i pomoże rozwiązać wszelkie problemy, jakie mogą wystąpić po przyjeździe do Norwegii.

Nasi klienci w Norwegii zapewnią Ci zakwaterowanie, pomogą Ci uzyskać norweski numer osobisty, jeśli go nie masz, a także wiele innych spraw, które należy wykonać, rozpoczynając pracę w nowym kraju.

Konsultant wyjaśni wszystko, co dotyczy pracy, a przed pierwszym dniem otrzymasz odzież roboczą i narzędzia. Możesz również otrzymać dostęp do internetowych kursów BHP (HMS), które należy wykonać, aby legalnie pracować w Norwegii. Wszystkie są bezpłatne i można je wykonać w języku polskim, angielskim lub norweskim.

Gotowy do aplikowania - wyślij nam swoje CV

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem HR. Prześlij swoje CV abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację. Załączenie CV do formularza znacznie ułatwi właściwej osobie skontaktowanie się z Tobą i umówienie się na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną.