Kurs językowy

Nasz intensywny kurs językowy został opracowany tak, aby osiągnąć poziom znajomości języka niezbędny do jak najszybszego rozpoczęcia pracy w Norwegii. Będziesz uczestniczyć w dobrze sprawdzonym programie językowym, który wprowadzi Cię również w wiele kulturowych i społecznych aspektów Norwegii. Niezależnie od tego, czy jesteś całkowicie początkujący, czy znasz już norweski, ten kurs pozwoli Ci osiągnąć cele językowe w wyznaczonym czasie.
Stacjonarny, intensywny kurs kładzie nacisk na naukę, pozostawiając mniej wolnego czasu na zajęcia pozalekcyjne. Codzienne lekcje trwają od 08:45 do 16:30 i często są wykonywane dodatkowe zadania, aby osiągnąć efektywny postęp w krótkim czasie trwania kursu.
Nasz intensywny kurs językowy w skrócie

 

  • Tydzień wprowadzający – jest to 1-tygodniowy kurs stacjonarny przed rozpoczęciem kursu online.
  • Kurs online – trwa 8-12 tygodni i obejmuje 8-12 lekcji tygodniowo (poziom A1 / A2)
  • Kurs stacjonarny – trwa od 8 do 14 tygodni i kończy się zaliczeniem testu językowego na poziomie B1.

Struktura kursu online

Przebieg kursu może się różnić w zależności od poszczególnych nauczycieli i uczniów. Jednak cele są takie same na każdym poziomie. Kurs online jest podzielony na 3 poziomy, a studenci są sprawdzani po każdym poziomie i muszą zdać test, aby przejść do następnego poziomu (A1-A2). Kursy online są organizowane w małych grupach 2-5 uczniów, dając nauczycielom czas na pracę z każdym uczniem i udzielanie im pomocy w każdy możliwy sposób. Kurs odbywa się na specjalnej platformie edukacyjnej z dostępem do cyfrowych książek i nie tylko.

Struktura kursu stacjonarnego

Kurs stacjonarny odbywa się po zakończeniu kursu online i trwa od 8 do 14 tygodni. W większości przypadków kończy się po 12 tygodniach. Wszyscy studenci muszą przystąpić do testu językowego na poziomie B1 i zdać go przed wyjazdem do Norwegii.

Kurs stacjonarny obejmuje pobyt w pokoju dwuosobowym, dzielonym z drugim studentem z kursu oraz posiłki, które są wliczone w program (śniadanie, obiad i kolacja). Otrzymasz również wszystkie materiały do ​​nauki potrzebne do ukończenia kursu.