Zatrudnienie w Norwegii

Dołącz do naszego norweskiego zespołu i zdobądź wyjątkowe doświadczenie zawodowe

W Norint, rozwój zawodowy i zadowolenie naszych pielęgniarek są dla nas priorytetem. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do szeregu korzyści i profesjonalnego wsparcia, które sprawią, że Twoja przeprowadzka do Norwegii odbędzie się płynnie i bezproblemowo.

Norweska umowa o pracę na czas nieokreślony: Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia zatrudnienia, zapewniając tym samym długoterminowe bezpieczeństwo w pracy i spokój ducha.

Konkurencyjne wynagrodzenie: Norweskie wynagrodzenie pielęgniarek jest regulowane przez norweską „tariffavtale”, która jest umową zdefiniowaną w Ustawie o sporach pracowniczych, jako umowa dotycząca warunków pracy i płacy, oraz innych warunków pracy zawartej między związkiem zawodowym a pracodawcą. Gwarantuje ona, że jako wykwalifikowana pielęgniarka pracująca w Norwegii, otrzymasz należne i odpowiednie wynagrodzenie.

  • 260 – 305 NOK za normalną godzinę pracy (w zależności od doświadczenia)
  • Dodatkowe 70 NOK za każdą godzinę na nocnej zmianie
  • Dodatkowe 70 NOK za każdą przepracowaną godzinę w weekend
  • Dodatkowe 133% w dni ustawowo wolne od pracy
  • Dodatkowe 100% stawki podstawowej za nadgodziny
  • Premie i dodatki od pracodawcy
  • Średni miesięczny dochód wynosi od 3800 do 5700 euro

Darmowe zakwaterowanie: Zapewniamy darmowe zakwaterowanie – zatroszczymy się o opłaty za czynsz, prąd, wodę i usługi internetowe. Ciesz się spokojnym i bezpiecznym mieszkaniem, które pozwoli Ci skupić się na pracy i dobrym samopoczuciu.

Bilety na międzynarodowe lotniska w Polsce: Rozumiemy, jak ważne są dla Ciebie powroty do domu i odwiedziny swoich bliskich. Dlatego też, oferujemy Ci darmowe bilety dwa razy w roku, które możesz spożytkować na ten cel.

Opieka zdrowotna: Zostaniesz objęty norweskim systemem opieki społecznej, który zapewni Ci dostęp do kompleksowych usług zdrowotnych w przypadku choroby.

Uznanie doświadczenia zawodowego: rozumiemy wartość Twojego doświadczenia zawodowego i ciężkiej pracy, jaką włożyłeś w swoją karierę. Dlatego zadbamy o to, aby Twoje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia w Polsce, były uznawane i stosownie wynagradzane w Norwegii.

Program rozwoju zawodowego dostosowany do każdego pracownika: Zapewniamy program rozwoju zawodowego wraz z konkretnym modułem szkoleniowym w zakresie opieki zdrowotnej, który pozwoli podnieść Twoje umiejętności i pozostać Ci na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Prywatny plan emerytalny: Twoje dobre samopoczucie finansowe jest dla nas priorytetem, dlatego też oferujemy Ci prywatny plan emerytalny, który zabezpieczy Twoją przyszłość.

Polskojęzyczny zespół wsparcia: Zdajemy sobie sprawę, że nauka języka i początki życia w Norwegii mogą być dla Ciebie trudne. Dlatego też, zapewniamy Ci stałe wsparcie za pośrednictwem wykwalifikowanego, polskojęzycznego zespołu, który będzie towarzyszył Ci na każdym kroku.

Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w Norwegii – pracę, która przyniesie Ci wiele korzyści, możliwości rozwoju zawodowego a także niezachwiane wsparcie z naszej strony. Zrób kolejny krok i rozpocznij z nami tą niezwykłą przygodę!