Pielęgniarska kariera w Norwegii

Współpracując z pielęgniarkami z Polski, od ponad 7 lat dajemy im i ich rodzinom wyjątkową możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że dbamy o rozwój Twojej kariery w Norwegii. Towarzyszymy Naszym Kandydatom od samego początku, począwszy od pierwszego kontaktu z nami, przez skierowanie do miejsca pracy, zapewnienie mieszkania i wsparcie w zaklimatyzowaniu się w nowym środwowisku pracy.

Zapewniamy udział w przejrzystym procesie rekrutacji i zatrudnieniu w Norwegii. Po pozytywnym przejściu całego procesu rekrutacji i zaakceptowaniu Kandydata przez przyszłego pracodawcę, Kandydat rozpoczyna naukę języka norweskiego. W tym czasie nasz zespół w imieniu Kandydta pracuje nad:  uzystakniem zgody na legalną pracę na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza w Norwegii; znajduje najlepsze zakwaterowanie i przygotuje Kandydata na wyjazd do Norwegii.

Nasi specjaliści do spraw rekrutacji będą Cię prowadzić przez cały proces rekrutacji do rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą do momentu zatrudnienia.

Nasz intensywny, bezpłatny kurs języka norweskiego to połączenie 12 tygodniowego kursu online i 8-12 tygodniowego kursu stacjonarnego.

Nasz zespół wsparcia w Norwegii pomoże Ci uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty związane z zatrudnieniem oraz zakwaterowaniem. Wspieramy Kandydata przez cały okres zatrudnienia w nowym miejscu pracy.

Czytaj więcej …

Oferujemy:

  • Bezpłatny, intensywny kurs językowy online (poziom: 0-A2);
  • Bezpłatny, intensywny kurs języka stacjonarnego (A2-B1). Zapewniamy zakwaterowanie, posiłki i materiały dydaktyczne, których koszty w całości są pokrywane przez naszą firmę;
  • Bezpłatne wypełnianie wniosków związanych z uzyskaniem norweskiego zezwolenia na pracę pielęgniarki/ pielęgniarza;
  • Bezpłatne tłumaczenie wszystkich dokumentów potrzebnych do pracy na stanowisku  pielęgniarki/pielęgniarza w Norwegii;
  • Wsparcie profesjonalnego zespołu, który prowadzi każdego z kandydatów od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej do pierwszego dnia w pracy w nowym miejscu;
  • Po wyjeździe do Norwegii udział w 3-miesięcznym, darmowym kursie online języka norweskiego (stricte medyczne słownictwo oraz przygotowanie praktyczne z procedur obowiązujących w norweskiej służbie zdrowia).
  • Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie blisko miejsca pracy (w koszt mieszkania wliczone są: prąd, gaz, woda i WiFi);
  • Pomagamy w załatwianiu spraw praktycznych, takich jak uzyskanie numerów podatkowych, ubezpieczenie oraz założenie konta bankowego itp.;
  • Możemy również pomóc Twojemu współmałżonkowi w poszukiwaniu pracy w bliskiej odległości od  Twojego miejsca zatrudnienia.

**Prosimy zwrócić uwagę, że ta oferta jest dostępna tylko dla obywateli UE. W sprawie programu dla osób spoza UE prosimy o kontakt.

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij nasz formularz kontaktowy, a jeden z naszych specjalistów do spraw rekrutacji oddzwoni do Ciebie.