Proces rekrutacyjny dla pracowników medycznych

Zgłoszenie / rejestracja online

Jesteś pielęgniarką z wykształceniem i kwalifikacjami zdobytymi w jednym z krajów UE i chcesz rozpocząć pracę w Norwegii?
Prześlij nam Swoje CV w jednym z trzech języków: polskim, angielskim lub norweskim. Maile z CV przesłane w innych językach mogą pozostać bez odpowiedzi. Możesz również zarejestrować Swój profil na naszej stronie internetowej przesyłając nam Swoją aplikację.

Nasz rekruter , skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

Rozmowa kwalifikacyjna

Po sprawdzeniu Twojej aplikacji  przez jednego z naszych specjalistów do spraw rekrutacji, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną przez Skype, Teams lub telefonicznie. W trakcie wywiadu staramy się jak najlepiej poznać potrzeby Kandydata i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące go pytania. Zbieramy również niezbędne informacje, które są nam potrzebne do stworzenia pełnego profilu Kandydata, który przedstawimy Twojemu przyszłemu pracodawcy z Norwegii.

Rozmowę kwalifikacyjną możemy przeprowadzić w języku polskim, angielskim lub norweskim w zależności od predyspozycji językowych Kandydata.

Weryfikacja dokumentów i sprawdzenie referencji

Ten krok w procesie rekrutacji jest bardzo ważny. Na podstawie otrzymanych dokumentów od Kandydta,  weryfikujemy zebrane informacje. W tym celu będziemy potrzebować skany dokumentów:

  • prawo do wykonywania zawodu
  • świadectwa ukończenia szkoły/ uczelni wyższej
  • dyplomy, certyfikaty ukończonych kursów specjalistycznych
  • obecną umowę o pracę/ świadectwa pracy.
Preferujemy, aby wszystkie dokumenty były przesyłane do nas w języku polskim lub angielskim.
Na tym etapie sprawdzimy również referencje Kandydata, kontaktując się z Jego poprzednimi pracodawcami.
Wszystkie dokumenty i zebrane informacje są potrzebne do aplikowania w imieniu Kandydta w celu uzyskania zezwolenia na pracę w Norwegii (numer HPR).

 

Końcowa rozmowa kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą

Po wypełnieniu dokumentów i utworzeniu pełnego profilu Kandydata, odbywa się spotkanie rekrutacyjne z Kandydatem. W spotkaniu może wziąść udział przyszły pracodawca norweski. Celem tego spotkania jest poznanie przyszłego pracodawcy, który szczegółowo przedstawi ofertę pracy w Norwegii, warunki zamieszkania i odpowie na nurtujące kandydata pytania.

Ostatnią rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzimy w jednym z trzech języków (polskim, angielskim, norweskim) w zależności od predyspozycji językowych kandydata.  Twój osobisty rekruter z naszej firmy NORINT będzie obecny na spotkaniu, i w razie problemów komunikacyjnych będzie służył Ci pomocą.

Oferta pracy i gwarancja zatrudnienia

Po zakończeniu procesu rekrutacji Kandydat otrzyma ofertę pracy.
W chwili  rozpoczęcia kursu językowego on-line, Kandydat otrzyma grafik z informacją dotyczącą  wszystkich terminów związanych z udziałem w programie tj.: datę rozpoczęcia kursu stacjonarnego, przerwy w kursie oraz planowaną datę wyjazdu do Norwegii.
Wraz z ukończeniem kursu językowego na poziomie B1 Kandydat otrzyma pisemną gwarancję zatrudnienia.